INFORMACJE

II Forum Nowoczesnej Produkcji.

2016-11-15

Jednym z kluczowych filarów, które mają silny wpływ na gospodarkę, jej rozwój i
konkurencyjność jest produkcja przemysłowa. Na temat wyzwań i problemów, z jakimi na
co dzień spotyka się branża dyskutowali uczestnicy II Forum Nowoczesnej Produkcji
w dniach 9 –10 listopada 2016 roku w Warszawie.
Nasza firma uczestniczyła w pracach merytorycznych nad tematyką Forum poprzez udział
w Radzie Programowej. W trakcie konferencji byliśmy gospodarzami jednego z paneli
dyskusyjnych.

więcej»

Sztuczna inteligencja w energetyce - sympozjum Pronovum, Katowice

2016-10-06

W dniach 6-7 października 2016 r. w Hotelu Qubus w Katowicach odbyło się:

XVIII Sympozjum Informacyjno-Szkoleniowe

DIAGNOSTYKA I REMONTY URZĄDZEŃ CIEPLNO-MECHANICZNYCH ELEKTROWNI

Diagnostyka wspierająca pracę regulacyjną i efektywną produkcję elektrowni

 

Zostaliśmy zaproszeni, aby przedstawić zastosowanie mechanizmów sztucznej inteligencji w produkcji przemysłowej. 

więcej»

Inteligentne Fabryki w praktyce - 5 kwietnia profesjonaliści spotykają się w Katowicach

2016-03-11

Jakie są najważniejsze współczesne wyzwania związane z planowaniem i sterowaniem produkcją wieloasortymentową? Jakimi narzędziami dysponujemy i które są skuteczne? Które przedsiębiorstwa zasługują na miano inteligentnych fabryk? Serdecznie zapraszamy na wyjątkową konferencję, w trakcie której przekonasz się jak w praktyce funkcjonują pierwsze polskie przedsiębiorstwa, stosujące najefektywniejszą metodę zarządzania produkcją - sztuczną inteligencję.

więcej»

IPOsystem zdobywa kolejną prestiżową nagrodę

2015-12-21

Firma UIBS Teamwork, twórca IPOsystem, została uhonorowana tytułem Lider Nowych Technologii. Wyróżnienie przyznano w dowód uznania „całokształtu prowadzonych działań i wdrażania innowacyjnych rozwiązań służących rozwojowi przedsiębiorstw”. To kolejna nagroda dla pierwszego na świecie inteligentnego systemu samodzielnie zarządzającego dowolną produkcją.więcej»

O IPOsystem w „Wiadomościach”

2015-11-02

„Fabryka robotów” to tytuł materiału filmowego, który został wyemitowany w piątek 30 października, w głównych wydaniu „Wiadomości”, na antenie TVP1. 
W materiale dotyczącej sztucznej inteligencji i sposobów jej wykorzystania przez ludzi, znalazła się m.in. wypowiedź Krzysztofa Fieglera, reprezentującego firmę UIBS Teamwork, twórcę IPOsystem.

więcej»

Polskie Radio o IPOsystem

2015-10-09

IPOsystem wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów. Tym razem innowacyjne rozwiązanie firmy UIBS Teamwork przybliża redakcja gospodarcza Polskiego Radia. 

więcej»

Dyrektorzy produkcji przekonali się, że Inteligentne Fabryki już działają w Polsce

2015-10-08

Dnia 7 października zakończyła się konferencja Polish Manufacturing Excellence Summit 2015. Goście dwudniowego spotkaniu poświęconego najważniejszym zagadnieniom z szeroko pojętej branży produkcyjnej wysłuchali m.in. prezentacji, której tematem był IPOsystem.

więcej»

Branżowe media o IPOsystem!

2015-09-14

Systemem Inteligentnej Fabryki budzi zainteresowanie portali internetowych i czasopism. Dowodzi tego rosnąca liczba publikacji na temat IPOsystem, jakie ukazują się w ostatnim czasie w mediach. 

więcej»

Prof. Michał Kleiber o potencjale innowacji IPOsystem

2015-09-03

W przypadku IPOsystem nie mam wątpliwości, że jest to innowacja na skalę światową. To pierwszy system decyzyjny, który automatyzuje proces zarządzania produkcją. Ma wszelkie przesłanki ku temu, by wnieść istotny wkład w podniesienie konkurencyjności polskiej gospodarki.

więcej»

Tygodnik Angora o IPOsystem

2015-09-01

W najnowszym wydaniu tygodnika Angora (numer 36) można znaleźć m.in. obszerny artykuł prezentujący IPOsystem.

więcej»

„Złoty Medal - Wybór Konsumentów”

2015-07-14

IPOsystem zajął pierwsze miejsce w plebiscycie „Wybór Konsumentów” na najlepszy produkt nagrodzony Złotym Medalem podczas targów ITM POLSKA 2015 w Poznaniu.

więcej»

Konferencja „Arena Produkcji” z udziałem przedstawiciela firmy UIBS Teamwork

2015-06-25

Czerwcowe wydanie dwumiesięcznika Eurologistics zawiera obszerną relację z konferencji „Arena Produkcji”, która odbyła się 16 kwietnia w Warszawie. Jednym z prelegentów był Krzysztof Fiegler, współwłaściciel firmy UIBS Teamwork (twórcy IPOsystem) i jej Dyrektor Handlowy.

więcej»

Targi ITM z udziałem twórców IPOsystem

2015-06-15

Firma  UIBS Teamwork była jednym z wystawców biorących udział Targach ITM (Innowacje- Technologie-Maszyny). Wydarzenie odbyło się w Poznaniu, w dniach 9-12 czerwca br.
ITM to największe targi przemysłowe w Polsce, a zarazem jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli branży produkcji maszyn i obróbki metali. W tym roku uczestniczyło w nich blisko 1000 wystawców z 27 krajów oraz prawie 17 000 zwiedzających.

więcej»

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM Polska 2015

2015-06-11

IPOsystem zdobył Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM Polska 2015. Prestiżowe wyróżnienie zostało wręczone podczas Targów ITM (Innowacje-Technologie-Maszyny), które odbywają się w Poznaniu, w dniach 9-12 czerwca br.

więcej»

IPOsystem z prestiżowym Godłem „Teraz Polska”

2015-06-09

IPOsystem zdobył kolejne znaczące wyróżnienie! Przedstawiciel UIBS Teamwork odebrał cenną statuetkę Godła „Teraz Polska” z rąk prof. Michała Kleibera, który przewodniczy Kapitule Konkursowej. Rozwiązanie zostało wyróżnione w kategorii „Innowacje”.

więcej»

IPOsystem najlepszy!

2015-06-01

UIBS Teamwork zdobył główną nagrodę w konkursie Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2014 za produkt IPOsystem.

więcej»

Wdrożenie IPOsystem przyniosło firmie AFM DEFUM SA tytuł „Najciekawsze z najlepszych” 2013!

2015-06-01

UIBS Teamwork gratuluje Andrychowskiej Fabryce Maszyn Defum SA zdolności zauważania szans w stosowaniu najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku. AFM DEFUM SA otrzymała tytuł „Najciekawsze z najlepszych” 2013 w konkursie miesięcznika „Nowy Przemysł” za wdrożenie IPOsystem – pierwszego na świecie systemu samodzielnie zarządzającego produkcją przemysłową.

Laureatami wyróżnień byli także: Apator, TAURON Obsługa Klienta, KGHM Polska Miedź oraz PGE Polska Grupa Energetyczna.

więcej»

KOLEJNY MEDAL dla Systemu Zarządzającego Produkcją IPOsystem!

2015-06-01

Po złotym medalu Expo Silesia 2013 w kategorii Technologia, UIBS Teamwork ponownie odebrał medal za rewolucyjny IPOsystem. Tym razem nagrodę przyznała Kapituła Konkursowa Targów Kielce 2014, Stom-BLECH, Stom-TOOL, Stom-LASER, Spawalnictwo, Control oraz Targi Wirtualizacji Procesów WirtoProcesy 2014

więcej»

Kolejne wdrożenie IPOsystem zakończone sukcesem!

2015-06-01

We wrześniu 2014 roku w Fabryce Urządzeń Kolejowych została uruchomiona  produkcja samodzielnie zarządzana przez inteligentny IPOsystem.

więcej»

Zobacz nasze najnowsze publikacje o IPOsystem